Trafik kazasında hayatını kaybeden savcı 4 gün sonra projesini açıklayacaktı

Trafik kazasında hayatını kaybeden Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, FETÖ ile mücadelede gösterdiği üstün gayret ve gerçekleştirdiği çeşitli projelerle dikkati çekti.

Trafik kazasında hayatını kaybeden savcı 4 gün sonra projesini açıklayacaktı

Denizli'deki trafik kazasında  şoförüyle hayatını kaybeden Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Fetullahçı Terör  Örgütü (FETÖ) ile mücadelede gösterdiği üstün gayret ve gerçekleştirdiği çeşitli  projelerle hafızalara kazındı.

Şoförü Muzaffer Akşehirli'nin kullandığı 20 AB 548 plakalı otomobille  Honaz ilçesindeki Denizli D Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna giderken Merkezefendi  ilçesine bağlı Bozburun Mahallesi'nde Uğur T'nin (53) kullandığı 64 DL 821  plakalı hafriyat yüklü kamyonun çarpması sonucu yaşamını yitiren Alper, kentte  birçok çalışmaya imza attı.

Yaklaşık 2 yıl önce Denizli'ye atanan Alper, ceza infaz kurumlarında  uyguladığı sosyal projelerle adından söz ettirdi.

ZEN-CE MARKASINI 15 MAYIS’TA AÇIKLAYACAKTI

Bozkurt Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Çocuk eğitim Evi Müdürlüğünce,  kadın mahkumların ürettiği tekstil ürünlerinin marka çatısı altında satılması  için çalışma başlatan Alper, ürünlerin "Zen-Ce" markası ile piyasaya sunulması  için marka ismini tescil ettirdi ve çalışmaları son haline getirdi.

Bozkurt'taki çalışmanın meslek hayatı için çok önemli bir yere sahip  olduğunu sık sık vurgulayan Alper, AA muhabirine de önceki gün ZEN-Ce markasının  isim hakkının alındığını ve kadın mahkumların ürettiği tekstil ürünlerinin marka  çatısı altında satılması için çalışmaların bittiğini aktarmıştı.

"Zen-Ce" markasının tanıtımı için 15 Mayıs'ta gazetecilerle bir araya  gelmeyi planlayan Alper, Bozkurt Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Çocuk Eğitim Evi  Müdürlüğünde meslek öğrenen mahkumlarla yakından ilgileniyor, çıktıklarında  onların tekstil fabrikalarında iş bulmaları için sanayicilerle görüşmeler  yapıyordu.

Cesareti, feraseti, hukuka inancı, çalışkanlığı, kutsal bildiği vatanı  ve millet için mücadele azmi son derece yüksek olan Alper, FETÖ'nün darbe  girişimi gecesi de büyük bir sorumluluk almıştı. Başsavcı Alper, darbeci  askerleri bizzat kendisi sorgulamış ve şüphelilerden bazıları 36 saat süren  işlemlerin ardından tutuklanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Yunanistan'a kaçan darbeci hainler için yeni karar
Yunanistan'a kaçan darbeci hainler için yeni karar
İstanbul'da silahlı soygun
İstanbul'da silahlı soygun