İstanbul Müftüsü hastaları ziyaret etti

İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastaları ziyaret ederek moral verdi.

İstanbul Müftüsü hastaları ziyaret etti

Hastalara, hasta yakınlarına ve hastane personeline gül hediye eden Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Allah’tan şifa dileğinde bulundu. 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Necdet Sağlam’ın makamında ziyaret edilmesiyle başlayan programda İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz’a, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Veysel Işıldar, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Muteber Gülsefa Uygur ve Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk eşlik etti.

Heyet daha sonra hastanenin Çocuk Cerrahi ve Üroloji klinikleri ile Çocuk Polikliniği’ndeki hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek Allah’tan şifa dileğinde bulundu. Ziyaret sırasında özellikle çocuklarla şakalaşarak rahatsızlıklarını soran Prof. Dr. Yılmaz, hastalara ve ailelerine de moral vererek gül hediye etti. Hastane personeline de gül hediye eden Prof. Dr. Yılmaz, çalışmalarında kolaylıklar diledi.   

Kutlu Doğum Haftası istanbul müftüsü Hasan Kamil Yılmaz GÜNCEL Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Yunanistan'a kaçan darbeci hainler için yeni karar
Yunanistan'a kaçan darbeci hainler için yeni karar
İstanbul'da silahlı soygun
İstanbul'da silahlı soygun